Ви зараз переглядаєте ЯК ЗНАЙТИ СВОГО ПОМІЧНИКА

ЯК ЗНАЙТИ СВОГО ПОМІЧНИКА

Помалу у наших студентів починають з’являтися питання вибору професійної робочої станції для роботи або комп’ютера, ноутбука, професійного обладнання тощо.

Для того, щоб обрати якісного помічника який прослужить вам наступні 5 років слід спиратись на наступні рекомендації:

1. Обрати стратегію використання робочих станцій на наступні 5 років. Cпробуємо розібрати ці стратегії.

Стратегія 1. Студентський період. В період студентської практики доречно експерементувати з софтом. Ціль – знайти зручний інструмент, який допоможе закрити повний спектр концептуального проектування та в майбутньому зробить плавний перехід до першої роботи в студії. Задачі – створення перших об’ємних форм та креслень та створення подачі і візуалізації. Дуже рідко один софт може в повній мірі закрити всі ці потреби.

Висновок. Потрібен софт для:

  • моделювання та концептуального пошуку – Sketchup, Archicad, Revit, Rhino та інші
  • креслення – Archicad, Revit, AutoCad
  • створення презентаційних макетів – Corel, Adobe Illustrator, InDesign
  • візуалізація та постобробка – Photoshop, Cinema 4d, 3dsMax (Corona Render), Twinmotion, Lumion. 5D, Unreal.

Стратегія 2. Архітектурне концептуальна ніша та робоче проектування. Ви плануєте розвиватись як архітектор, ніша якого працювати над кресленнями, концептуальною архітектурною або інтер’єрною візією, при цьому, ви працюєте разом з архітектором – візуалізатором. В цьому разі вам потрібен софт для креслення, моделювання та створення презентаційних макетів.

Стратегія 3. Архітектурні візуалізації. 3D artist. Ви плануєте розвиватись як архітектор – 3D художник або архітектор – візуалізатор. В цьому разі вам потрібен софт для візуалізації та постобробки – Photoshop, Cinema 4d, 3dsMax (Corona Render), Twinmotion, Lumion. 5D, Unreal.

2. Знайти параметри Архітектурного софту. Ваш професійний інструмент повинен прослужити вам наступні 5 років. Оновлення програмного забезпечення виходять практично щорічно і не завжди раціонально переходити на нові версії програм, які відрізняються від попередніх мінімальних можливостей. Ознайомитись з рекомендованими параметрами можна на сайтах Архітектурного софту або знайти в вебпошуку по запросу System requirements :

– Archicad 27 – System requirement (https://graphisoft.com/resources-and-support/system-requirements)

– Revit 2022 – System requirement (https://help.autodesk.com/view/RVT/2022/ENU/?caas=caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-Autodesk-Revit-2022-products.html)

👆 Данні посилання як приклад. Теж саме шукайте для іншого софту. Порада – обирайте середній рівень System requirement – це буде найбільш збалансованим рішенням на вашому студентському рівні.

3. Обзори та ще раз обзори. Ви маєте ознайомитись з великою кількістю додаткової інформації. Дивіться популярних блогерів та їх експертну думку. Частіше за все, вони користуються обладнанням ТОП рівню. Ваше завдання, знати можливості того чи іншого софту, уважно слухати та розміти специфіку програмного забезпечення. Це допоможе зробити фінальне рішення щодо покупки.

4. Опираючись на System requirements та на Стратегію – шукаємо на провідних онлайн магазинах Rozetka, Hotline та інших – робочі станції, комп’ютери, ноутбики, вносячі в фільтр даних параметри з system requirements середнього рівню.

5. Бюджет – все залежить від ваших можливостей. Але знайте, що це інвестиція в ваш безшовний перехід до реальної практики в архітектурних бюро. Порада – розділіть вартість покупки на наступні 60 місяців (5 років). Ви зрозумієте вартість використання вашим обладнанням на місяць.

6. БУ. Гарантія наше все. Ви маєте зрозуміти, що робочі станції які були в використанні можуть прослужити менше, або бути вже не ефективними до сучасних потреб програмного забезпечення. Порада – розділіть вартість покупки на наступні 12 місяців, ви зрозумієте вартість використання вашим БУ обладнанням на місяць.

7. Фінал. Ніхто не знає майбутнього. Ніхто не є експертом. Ніхто не може працювати замість вас на вашій роботі. Вибір інструменту це подорож Вас разом з помічником через складні, іноді стресові пригоди (не вистачає часу, тормозятся процеси, не комфортний софт, не вистачає операційної або графічної пам’яті, не якісний монітор, не ті налаштування і таке інше). Але знайте, що вибір вашого помічника, це постійних шлях удосконалення. Інвестуйте в ваш час, зменшуйте вартість ваших процесів, збільшуйте вартість ваших професійних рішень, ідей, поглядів.

Залишити відповідь